Amphenol Industrial 97-3106A28-18SY-417
97-3106A28-18SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-18SY-417
Brief Description
AB 12C 12#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-18SY-417.pdf
Availability of 97-3106A28-18SY-417
QUANTITY
97-3106A28-18SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-18SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-18SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-18SY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-18SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-18SY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-18SY-417
DEKAFIX GW 6 MARKED 28 50/CD datasheet.pdf
IC HEX INVERTER UNBUFF 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 25V NP0 1210 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS 5MM datasheet.pdf
CABLE CONN 3POLE datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 750MA 380 MOHM datasheet.pdf