Amphenol Industrial 97-3106A28-18SZ-940
97-3106A28-18SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-18SZ-940
Brief Description
AB 12C 12#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-18SZ-940.pdf
Availability of 97-3106A28-18SZ-940
QUANTITY
97-3106A28-18SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-18SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-18SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-18SZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-18SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-18SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-18SZ-940
FIXED IND 1.8UH 4.34A 21 MOHM TH datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 266MHZ 408TBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT SC-SC 12-PLEX datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 1.9A 518 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD .156" 30POS THRUHL datasheet.pdf