Amphenol Industrial 97-3106A28-19PY
97-3106A28-19PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-19PY
Brief Description
AB 10C 6#16, 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-19PY.pdf
Availability of 97-3106A28-19PY
QUANTITY
97-3106A28-19PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-19PY
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-19PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-19PY
Related Links97-3106, 97-3106A28-19PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-19PY Details Description
Related parts for 97-3106A28-19PY
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP datasheet.pdf
HDR STR SR.100 GP RET datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 1A 299 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
QUADRAS MINI VELOCITY STANDARD datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 1% 1/20W 0502 datasheet.pdf
POT SLIDE 5K OHM .125W 45MM datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
OSC XO 98.304MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1CH 80MSPS 40HVQFN datasheet.pdf
Connector Plug HDMI 19 Position Free Hanging (In-Line) datasheet.pdf