Amphenol Industrial 97-3106A28-20S-417
97-3106A28-20S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-20S-417
Brief Description
AB 14C 4#16 10#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-20S-417.pdf
Availability of 97-3106A28-20S-417
QUANTITY
97-3106A28-20S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-20S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-20S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-20S-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-20S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-20S-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-20S-417
POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM datasheet.pdf
RND SPACER 0.047" NYLON 20.83MM datasheet.pdf
RES 50.2K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 28V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Surface Mount, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC REG CTRLR DL BUCK PWM 48QFN datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf