Amphenol Industrial 97-3106A28-20S
97-3106A28-20S picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-20S
Brief Description
AB 14C 4#16 10#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-20S.pdf
Availability of 97-3106A28-20S
QUANTITY
97-3106A28-20S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-20S
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-20S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-20S
Related Links97-3106, 97-3106A28-20S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-20S Details Description
Related parts for 97-3106A28-20S
RES 649 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 300MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-18VIN +/-24VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 249 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE .100 19POS HL LOW P datasheet.pdf
CONN RJ45 PLUG LOCK-IN DEVICE datasheet.pdf
Crystal 37.4000MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V datasheet.pdf