Amphenol Industrial 97-3106A28-21SY
97-3106A28-21SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-21SY
Brief Description
AB 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-21SY.pdf
Availability of 97-3106A28-21SY
QUANTITY
97-3106A28-21SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-21SY
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-21SY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-21SY
Related Links97-3106, 97-3106A28-21SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-21SY Details Description
Related parts for 97-3106A28-21SY
LATCH RELEASE REPLACEMENT KT35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC DUAL HS PWR FET DRIVER 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 74POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB CP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 3.44K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf