Amphenol Industrial 97-3106A28-6S-417-940
97-3106A28-6S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-6S-417-940
Brief Description
AB 3C 3#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-6S-417-940.pdf
Availability of 97-3106A28-6S-417-940
QUANTITY
97-3106A28-6S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-6S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-6S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-6S-417-940
Related Links97-3106A28, 97-3106A28-6S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-6S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-6S-417-940
CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.11KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 97MM datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 500V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
REGULATOR PRM 48V 500W datasheet.pdf