Amphenol Industrial 97-3106A36-15PW-417-940
97-3106A36-15PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A36-15PW-417-940
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A36-15PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A36-15PW-417-940
QUANTITY
97-3106A36-15PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A36-15PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A36-15PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A36-15PW-417-940
Related Links97-3106A36-, 97-3106A36-15PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A36-15PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A36-15PW-417-940
CASE PLSTC BLACK 5.06"L X 2.75"W datasheet.pdf
RES SMD 26.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD datasheet.pdf
BAROMETER datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 650MA 380 MOHM datasheet.pdf
128M SDR SDRAM X32 166MHZ datasheet.pdf