Amphenol Industrial 97-3106B16S-5PX-417-940
97-3106B16S-5PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B16S-5PX-417-940
Brief Description
AB 3C 3#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B16S-5PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B16S-5PX-417-940
QUANTITY
97-3106B16S-5PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B16S-5PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B16S-5PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B16S-5PX-417-940
Related Links97-3106B16S, 97-3106B16S-5PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B16S-5PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B16S-5PX-417-940
CABLE APPLE PRINTER 2M datasheet.pdf
TOOL SMK CABLE CLAMP INSERT .086 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 250V X7R 2220 datasheet.pdf
IC 1.71V NANOPWR MON SOT-23-5 datasheet.pdf
IC OSC TIMER DUAL 2.1MHZ 14-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG CPC 16POS FREE HANGING datasheet.pdf
RES 500 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
WIREMOUNT PLUG 10 CONTACT CLSD E datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 1.7A DO214AC datasheet.pdf
CONN DSUB 37P M PC/FR.LOCK M3 datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.02UF RADIAL datasheet.pdf