Amphenol Industrial 97-3106B18-20P-417
97-3106B18-20P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B18-20P-417
Brief Description
AB 5C 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B18-20P-417.pdf
Availability of 97-3106B18-20P-417
QUANTITY
97-3106B18-20P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B18-20P-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B18-20P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B18-20P-417
Related Links97-3106B1, 97-3106B18-20P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B18-20P-417 Details Description
Related parts for 97-3106B18-20P-417
SWITCH MAGNETIC 1A 15-28AT datasheet.pdf
FUSE CERM 3.15A 500VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC RF PROGRAM 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS W/SKT BOX datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 2A MBS-2 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV 2CH DARL 8SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23 datasheet.pdf