Amphenol Industrial 97-3106B18-22PW
97-3106B18-22PW picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B18-22PW
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B18-22PW.pdf
Availability of 97-3106B18-22PW
QUANTITY
97-3106B18-22PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B18-22PW
Internal Part NumberEIS-97-3106B18-22PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B18-22PW
Related Links97-3106, 97-3106B18-22PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B18-22PW Details Description
Related parts for 97-3106B18-22PW
CONVER DC/DC 0.8 3.63V @ 25A SIP datasheet.pdf
IC OSC SILICON 4.194304MHZ 8-DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.83 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
25+25 WAY F CRIMP L/BORE WO/JS datasheet.pdf
CONNECTOR(68P SCSI CABLE ASSEMBL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf