Amphenol Industrial 97-3106B18-4PZ-940
97-3106B18-4PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B18-4PZ-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B18-4PZ-940.pdf
Availability of 97-3106B18-4PZ-940
QUANTITY
97-3106B18-4PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B18-4PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B18-4PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B18-4PZ-940
Related Links97-3106B1, 97-3106B18-4PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B18-4PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B18-4PZ-940
RES 51K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W datasheet.pdf
IC MULTIRATE CDR SER/DES56-TQFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 19.69MM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FRAM datasheet.pdf
0.18UF 4V 9.5X24 105C AXI datasheet.pdf
2200UF 63V 30X40MM 105C 5000H datasheet.pdf