Amphenol Industrial 97-3106B20-11S-417-940
97-3106B20-11S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-11S-417-940
Brief Description
AB 13C 13#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-11S-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-11S-417-940
QUANTITY
97-3106B20-11S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-11S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-11S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-11S-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-11S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-11S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-11S-417-940
CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 50V P2H 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 400V 3.1A DPAK datasheet.pdf
SW WHEEL PLUNG SPDT 15A SLD 125V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 11A 125V datasheet.pdf
IC FPGA 552 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN HIGH SPD CARD EDGE 180POS datasheet.pdf
CTV 11C 11#12 SKT PLUG datasheet.pdf
CTV 26C 26#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
CTV 39C 38#22D 1#8 TWIN SKT RE datasheet.pdf
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL datasheet.pdf