Amphenol Industrial 97-3106B20-17SX
97-3106B20-17SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-17SX
Brief Description
AB 6C 1#16, 5#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-17SX.pdf
Availability of 97-3106B20-17SX
QUANTITY
97-3106B20-17SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-17SX
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-17SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-17SX
Related Links97-3106, 97-3106B20-17SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-17SX Details Description
Related parts for 97-3106B20-17SX
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 24 OHM 0606 datasheet.pdf
FLANGE ABS 8.7X4.2X0.1 BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
RES 1.67K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CAP FILM 330 NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf