Amphenol Industrial 97-3106B20-19S-417
97-3106B20-19S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-19S-417
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-19S-417.pdf
Availability of 97-3106B20-19S-417
QUANTITY
97-3106B20-19S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-19S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-19S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-19S-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-19S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-19S-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-19S-417
RES SMD 549 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
RES 27K OHM 1/4W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 9-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE datasheet.pdf
RES 70 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 470K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412 datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE datasheet.pdf
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP datasheet.pdf
2000UF 50V 28.575X53.975 85C AXI datasheet.pdf