Amphenol Industrial 97-3106B20-21PX
97-3106B20-21PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-21PX
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-21PX.pdf
Availability of 97-3106B20-21PX
QUANTITY
97-3106B20-21PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-21PX
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-21PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-21PX
Related Links97-3106, 97-3106B20-21PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-21PX Details Description
Related parts for 97-3106B20-21PX
CONN EDGECARD 36POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 12A 21 MOHM SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES 158K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON datasheet.pdf
0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
.100 SINGLE END CABLE ASSY datasheet.pdf
SCR 1600V 520A TO-118 datasheet.pdf
60 50/50 HDR DR SMT HLDWN .390 datasheet.pdf
CAP FILM 3NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf