Amphenol Industrial 97-3106B20-23PY-417
97-3106B20-23PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-23PY-417
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-23PY-417.pdf
Availability of 97-3106B20-23PY-417
QUANTITY
97-3106B20-23PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-23PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-23PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-23PY-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-23PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-23PY-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-23PY-417
INPUT MODULE AC 5MA 15VDC datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 5.95A 10 MOHM TH datasheet.pdf
CONV DC/DC 15VOUT 150W ACTIVE LO datasheet.pdf
IC DGTL POT 128POS 100K 16LFCSP datasheet.pdf
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM SOT353 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125" datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SINGLE KEY FLEXIBLE ACTUATOR datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf