Amphenol Industrial 97-3106B20-27P-417
97-3106B20-27P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-27P-417
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-27P-417.pdf
Availability of 97-3106B20-27P-417
QUANTITY
97-3106B20-27P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-27P-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-27P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-27P-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-27P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-27P-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-27P-417
LED RED DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
JUMPER-H9991TR/1853 GR/X 12" datasheet.pdf
CABINET CLASSIC II 28.06" GRAY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
HARDWARE 0.65MM 52-PIN QFP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 3A TO263-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf