Amphenol Industrial 97-3106B20-27PZ-940
97-3106B20-27PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-27PZ-940
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-27PZ-940.pdf
Availability of 97-3106B20-27PZ-940
QUANTITY
97-3106B20-27PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-27PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-27PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-27PZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-27PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-27PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-27PZ-940
RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR 1:1 219UH 5.5VUS B datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 300MHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
WRISTBAND METAL EXP ADJ datasheet.pdf
LIGHT PIPE 7MM RND LENS 2.0" datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 100V 10% BX 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100 L.210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf