Amphenol Industrial 97-3106B20-6PX-417-940
97-3106B20-6PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-6PX-417-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-6PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-6PX-417-940
QUANTITY
97-3106B20-6PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-6PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-6PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-6PX-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-6PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-6PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-6PX-417-940
RELAY TELECOM DPDT 1A 24V datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TAPE VINYL 2" X 36YD datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 52POS datasheet.pdf
IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 10V 20% datasheet.pdf