Amphenol Industrial 97-3106B20-7PY
97-3106B20-7PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-7PY
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-7PY.pdf
Availability of 97-3106B20-7PY
QUANTITY
97-3106B20-7PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-7PY
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-7PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-7PY
Related Links97-3106, 97-3106B20-7PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-7PY Details Description
Related parts for 97-3106B20-7PY
RES 2.67K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 72POS DL .100" TI datasheet.pdf
IC FIFO 256X18 SYNC 15NS 64-TQFP datasheet.pdf
POWER STRIP 48" 20A 16OUT 15' datasheet.pdf
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR AA104-73LF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 1.58M OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 14PIN SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 780HBGA datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 11.97W datasheet.pdf