Amphenol Industrial 97-3106B22-10P-417-940
97-3106B22-10P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10P-417-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-10P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-10P-417-940
QUANTITY
97-3106B22-10P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10P-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-10P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-10P-417-940
IC OPAMP JFET 5.7MHZ 8DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX 1-8 HS 16SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 344 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS VERT GOLD T/H datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 20ppm 10pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 28 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 549 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf