Amphenol Industrial 97-3106B22-10S-417
97-3106B22-10S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10S-417
Brief Description
97-3106B22-10S-417
Datasheet Download
97-3106B22-10S-417.pdf
Availability of 97-3106B22-10S-417
QUANTITY
97-3106B22-10S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10S-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-10S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10S-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-10S-417
RECT BRIDGE GPP 200V 35A GBPC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 16POS datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 180X65MM 230VAC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
IC FPGA 212 I/O 289CSP datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
CABLE GLAND 14-19MM PG21 METAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf