Amphenol Industrial 97-3106B22-10SX-940
97-3106B22-10SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10SX-940
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-10SX-940.pdf
Availability of 97-3106B22-10SX-940
QUANTITY
97-3106B22-10SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10SX-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-10SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-10SX-940
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 10PF 16V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
ROUND SPACER M3 PVC 1.4MM datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
15P M HD PC TAIL 4-40/M3 datasheet.pdf
SHIELDED POWER INDUCTORS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 800W datasheet.pdf