Amphenol Industrial 97-3106B22-11SX-417-940
97-3106B22-11SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-11SX-417-940
Brief Description
AB 2C 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-11SX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-11SX-417-940
QUANTITY
97-3106B22-11SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-11SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-11SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-11SX-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-11SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-11SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-11SX-417-940
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
INDICATOR SQUAR YELLOW PNL MNT datasheet.pdf
CONN PLUG 43POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
WIRELESS MCU MODULE U.FL 2.4GHZ datasheet.pdf
TWEEZER REMOVAL datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 24MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf