Amphenol Industrial 97-3106B22-12PW
97-3106B22-12PW picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-12PW
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-12PW.pdf
Availability of 97-3106B22-12PW
QUANTITY
97-3106B22-12PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-12PW
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-12PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-12PW
Related Links97-3106, 97-3106B22-12PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-12PW Details Description
Related parts for 97-3106B22-12PW
TRANS PREBIAS NPN 150MW SOT523 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
IC MPU Q OR IQ 1.5GHZ 1295FCBGA datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 0402 SMD datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 12K OHM 3% RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 39UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf