Amphenol Industrial 97-3106B22-12PZ-417-940
97-3106B22-12PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-12PZ-417-940
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-12PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-12PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B22-12PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-12PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-12PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-12PZ-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-12PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-12PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-12PZ-417-940
CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC 2416 datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP datasheet.pdf
0.8 PITCH MINIPCI EXPRESS CONN datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HDR 25POS 0.100 T/H datasheet.pdf
CONN EDGE .100 65POS HL LOW P datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS CABLE PIN datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf