Amphenol Industrial 97-3106B22-13S-940
97-3106B22-13S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-13S-940
Brief Description
AB 5C 1#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-13S-940.pdf
Availability of 97-3106B22-13S-940
QUANTITY
97-3106B22-13S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-13S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-13S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-13S-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-13S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-13S-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-13S-940
RES SMD 140K OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
LED 5MM VERT SUP CLEAR GRN PCMNT datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS 22AWG .156 RED datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.3 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf