Amphenol Industrial 97-3106B22-13SX-417
97-3106B22-13SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-13SX-417
Brief Description
AB 5C 1#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-13SX-417.pdf
Availability of 97-3106B22-13SX-417
QUANTITY
97-3106B22-13SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-13SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-13SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-13SX-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-13SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-13SX-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-13SX-417
CAP FILM 0.22UF 20% 760VDC RAD datasheet.pdf
IC INVERTER HEX 1INPUT 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
SERIAL/PARALLEL EXT. CABLE datasheet.pdf
MICRO 15C S 20" YEL datasheet.pdf
RES SMD 2.8M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf