Amphenol Industrial 97-3106B22-16P-417-940
97-3106B22-16P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-16P-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-16P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-16P-417-940
QUANTITY
97-3106B22-16P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-16P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-16P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-16P-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-16P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-16P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-16P-417-940
IC SRAM 4.5MBIT 12NS 208CABGA datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .305M 21POS datasheet.pdf
RES 845 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED 5000K WHITE CHIP ON BOARD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 68V 3W DO214AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED COB CXA1507 4000K WHITE SMD datasheet.pdf
22UF 25V 4,5X10MM 85C 3000H datasheet.pdf