Amphenol Industrial 97-3106B22-16P-417
97-3106B22-16P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-16P-417
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-16P-417.pdf
Availability of 97-3106B22-16P-417
QUANTITY
97-3106B22-16P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-16P-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-16P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-16P-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-16P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-16P-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-16P-417
CAP FILM 0.18UF 3% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER HI PERFORM W/CHOKE 12A datasheet.pdf
RES ARRAY 6 RES 390 OHM 7SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
IC FRAM 64KBIT 3.4MHZ 8SOP datasheet.pdf
RES 53 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 2.54MM datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 5.1A 19 MOHM SMD datasheet.pdf