Amphenol Industrial 97-3106B22-18PZ-940
97-3106B22-18PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-18PZ-940
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-18PZ-940.pdf
Availability of 97-3106B22-18PZ-940
QUANTITY
97-3106B22-18PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-18PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-18PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-18PZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-18PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-18PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-18PZ-940
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-SOIC datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
LED CBI 3MM TRI GRN/X/GRN datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CBL 34POS 0.5MM JMPR TYPE D 2" datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 203 TYPED 12POS datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 3A DDPAK datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf