Amphenol Industrial 97-3106B22-1S-417-940
97-3106B22-1S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-1S-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-1S-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-1S-417-940
QUANTITY
97-3106B22-1S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-1S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-1S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-1S-417-940
Related Links97-3106B22, 97-3106B22-1S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-1S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-1S-417-940
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
ICL 50 OHM 25% 1.6A 11.4MM datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS VERT DUAL SMD datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
4R RARECSTB GEN MNT 0GP datasheet.pdf
CONN PLUG 19P INLINE PIN SLD datasheet.pdf
MGRID HDRSHRD SMT/CAP&PG 50CKT datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS datasheet.pdf