Amphenol Industrial 97-3106B22-1SX-940
97-3106B22-1SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-1SX-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-1SX-940.pdf
Availability of 97-3106B22-1SX-940
QUANTITY
97-3106B22-1SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-1SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-1SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-1SX-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-1SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-1SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-1SX-940
FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
RES SMD 1.15 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 3KV X7R 1808 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 50V T2H 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 1200UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 0.100 T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS SKT datasheet.pdf