Amphenol Industrial 97-3106B22-28PZ-417
97-3106B22-28PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-28PZ-417
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-28PZ-417.pdf
Availability of 97-3106B22-28PZ-417
QUANTITY
97-3106B22-28PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-28PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-28PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-28PZ-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-28PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-28PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-28PZ-417
FIXED IND 2UH 4.5A 10 MOHM SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK BST PWM 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 2X1 10MSOP datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPDT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
BOARD REF DESGN BLUETOOTH MSP430 datasheet.pdf
CAP FILM 62PF 2.5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC datasheet.pdf