Amphenol Industrial 97-3106B22-2SW-417-940
97-3106B22-2SW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-2SW-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-2SW-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-2SW-417-940
QUANTITY
97-3106B22-2SW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-2SW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-2SW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-2SW-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-2SW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-2SW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-2SW-417-940
CONN HEADER 160POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
TRIMMER 2.2K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
RES 392 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 14.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC datasheet.pdf
Connector Header 6 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 1.85W SOD64 datasheet.pdf
SMT D-SUB STRT 25P M datasheet.pdf
TV 37C 37#22D SKT PLUG datasheet.pdf
LED 1/2" FLAT GRN 12VDC TERM datasheet.pdf