Amphenol Industrial 97-3106B22-8PZ-940
97-3106B22-8PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-8PZ-940
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-8PZ-940.pdf
Availability of 97-3106B22-8PZ-940
QUANTITY
97-3106B22-8PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-8PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-8PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-8PZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-8PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-8PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-8PZ-940
TERM BLOCK HDR 30POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 20A TO-220AB datasheet.pdf
DISPLAY OLED 128X64 1.6" GREEN datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 6.8K OHM 5% AXL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 22POS STRGHT PIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 34A TO263-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 35W datasheet.pdf