Amphenol Industrial 97-3106B24-12PY-417-940
97-3106B24-12PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-12PY-417-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-12PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-12PY-417-940
QUANTITY
97-3106B24-12PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-12PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-12PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-12PY-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-12PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-12PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-12PY-417-940
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125 EXTEND datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 30pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 182 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 NEON BAY SOLDER datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156" datasheet.pdf