Amphenol Industrial 97-3106B24-12SX
97-3106B24-12SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-12SX
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-12SX.pdf
Availability of 97-3106B24-12SX
QUANTITY
97-3106B24-12SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-12SX
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-12SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-12SX
Related Links97-3106, 97-3106B24-12SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-12SX Details Description
Related parts for 97-3106B24-12SX
INSRT/EXTRCT PCB 1.55" .094" NAT datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES 287K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
CONN HDR 57POS 0.200 T/H TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf