Amphenol Industrial 97-3106B24-22SY-417-940
97-3106B24-22SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-22SY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-22SY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-22SY-417-940
QUANTITY
97-3106B24-22SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-22SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-22SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-22SY-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-22SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-22SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-22SY-417-940
PC BOARD FR4 EPOXYGLASS 6.0X17.0 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 22AWG .100 RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 400W DIP datasheet.pdf
RES SMD 2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DDR1 256MB 2.5V 200MHZ 60FBGA datasheet.pdf