Amphenol Industrial 97-3106B24-6P-417-940
97-3106B24-6P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-6P-417-940
Brief Description
AB 8C 8#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-6P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-6P-417-940
QUANTITY
97-3106B24-6P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-6P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-6P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-6P-417-940
Related Links97-3106B24, 97-3106B24-6P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-6P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-6P-417-940
CONN HEADER 4POS .100 R/A TIN datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 4V 10% 0805 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 120A TO247-3 datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 3PIN CRIMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf