Amphenol Industrial 97-3106B24-6PZ-417-940
97-3106B24-6PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-6PZ-417-940
Brief Description
AB 8C 8#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-6PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-6PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B24-6PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-6PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-6PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-6PZ-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-6PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-6PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-6PZ-417-940
LED 5MM YEL 6"LDS REAR PANEL MT datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 400V 4A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 200POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 40POS VERT SMT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 2A 24V datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V 5% BP 0805 datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 510PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 5A datasheet.pdf