Amphenol Industrial 97-3106B28-11SX
97-3106B28-11SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-11SX
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-11SX.pdf
Availability of 97-3106B28-11SX
QUANTITY
97-3106B28-11SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-11SX
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-11SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-11SX
Related Links97-3106, 97-3106B28-11SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-11SX Details Description
Related parts for 97-3106B28-11SX
CONN RECEPT PIN WRAPOST .260" datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 45mA Signage 24-TSSOP datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100' datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 22POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
MINIFIT SR HDR VERT 125 CLIP datasheet.pdf
RELAY SOCKET TERM BLOCK datasheet.pdf
FIXED IND 2.5NH 4.8A 0.8 MOHM datasheet.pdf
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf