Amphenol Industrial 97-3106B28-12SY-417
97-3106B28-12SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-12SY-417
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-12SY-417.pdf
Availability of 97-3106B28-12SY-417
QUANTITY
97-3106B28-12SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-12SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-12SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-12SY-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-12SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-12SY-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-12SY-417
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB datasheet.pdf
MICRO 100C S 120" YEL JACKS NI datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 105W datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf