Amphenol Industrial 97-3106B28-15PX-417
97-3106B28-15PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-15PX-417
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-15PX-417.pdf
Availability of 97-3106B28-15PX-417
QUANTITY
97-3106B28-15PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-15PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-15PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-15PX-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-15PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-15PX-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-15PX-417
RES ARRAY 13 RES 220K OHM 14SOIC datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK RAIL MNT PA BG datasheet.pdf
CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100' datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 10W STER 48TQFP datasheet.pdf
RELAY REED DPST 500MA 5V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 240K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 40W datasheet.pdf