Amphenol Industrial 97-3106B28-20SX-940
97-3106B28-20SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-20SX-940
Brief Description
AB 14C 4#16, 10#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-20SX-940.pdf
Availability of 97-3106B28-20SX-940
QUANTITY
97-3106B28-20SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-20SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-20SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-20SX-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-20SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-20SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-20SX-940
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V 1111 datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20TSSOP datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 1A 5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
RF EVAL FOR BGU7003W datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 50PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
RES 1K OHM 0.3W 1% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 20PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf