Amphenol Industrial 97-3106B28-3PW-417
97-3106B28-3PW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-3PW-417
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-3PW-417.pdf
Availability of 97-3106B28-3PW-417
QUANTITY
97-3106B28-3PW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-3PW-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-3PW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-3PW-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-3PW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-3PW-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-3PW-417
RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 8SIP datasheet.pdf
GROMMET 0.320" PVC BLACK datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3.5MHZ 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES METAL OX 5W 4.7K OHM 5% AXL datasheet.pdf
CBL 32POS 0.5MM JMPR TYPE D 1' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
RES 485 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf