Amphenol Industrial 97-3106B28-8P-417-940
97-3106B28-8P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-8P-417-940
Brief Description
AB 12C 10#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-8P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B28-8P-417-940
QUANTITY
97-3106B28-8P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-8P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-8P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-8P-417-940
Related Links97-3106B28, 97-3106B28-8P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-8P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-8P-417-940
IC IRDA ENCODER/DECODER 8-TSSOP datasheet.pdf
VARISTOR 940V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
CAP CER 100PF 2KV NP0 1808 datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS VERT .100 TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.5A 8DFN datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 30 TYPE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HEADER FPC .4MM 24POS SMD datasheet.pdf