Amphenol Industrial 97-3106B32-13PY-940
97-3106B32-13PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B32-13PY-940
Brief Description
AB 23C 18#16, 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B32-13PY-940.pdf
Availability of 97-3106B32-13PY-940
QUANTITY
97-3106B32-13PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B32-13PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B32-13PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B32-13PY-940
Related Links97-3106B3, 97-3106B32-13PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B32-13PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B32-13PY-940
CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 300MW SOD523 datasheet.pdf
BOX PLASTIC BLACK 8.66"LX5.51"W datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.42 OHM 1% 30W datasheet.pdf