Amphenol Industrial 97-3106B32-414SZ-940
97-3106B32-414SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B32-414SZ-940
Brief Description
AB 52C 52#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B32-414SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B32-414SZ-940
QUANTITY
97-3106B32-414SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B32-414SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B32-414SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B32-414SZ-940
Related Links97-3106B32, 97-3106B32-414SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B32-414SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B32-414SZ-940
TRANS PNP 50V 0.05A SSMINI-3 datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRIDGE 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES 2.37M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.402 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN VT SHDR CPI HDR GOLD 32POS datasheet.pdf
RES 2.138 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 3A B-MELF datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
SENSTHERMOHD3 110C 6W MAKE datasheet.pdf